Scroll to top

Kobylany

Realizacja parterowego, jednorodzinnego budynku mieszkalnego z poddaszem użytkowym, wykonany w technologii CLT (drewno klejone krzyżowo). Ta innowacyjna technologia budowlana umożliwiła stworzenie wyjątkowego domu drewnianego, który harmonijnie łączy estetykę, funkcjonalność i trwałość.

Budynek z dachem dwuspadowym tworzy wyrazistą kompozycję architektoniczną. Z elewacji frontowej, z dużym przeszkleniem, roztacza się widok na urokliwą okolicę, zapewniając bliski kontakt z naturą. Łącznik domu posiada duże okna wychodzące na stronę południowo-wschodnią oraz północno-zachodnią, oferujące piękne widoki na część ogrodową.

Z myślą o wygodzie i przyjemności korzystania z przestrzeni, duży taras został zaprojektowany od strony południowo-zachodniej. Ten przestronny taras nie tylko zapewnia miejsce do relaksu na świeżym powietrzu, ale także sprawia wrażenie wydłużenia elewacji budynku, dodając mu charakteru i uroku.

Kluczowym aspektem tej realizacji jest zastosowanie technologii CLT. Drewno klejone krzyżowo stanowi główny materiał konstrukcyjny, który gwarantuje nie tylko solidność i trwałość, ale również doskonałe właściwości termiczne i akustyczne. Dom drewniany oparty na technologii CLT tworzy przyjazne, zdrowe i energooszczędne środowisko dla jego mieszkańców.

 

Projekt: Architektura szyta na miarę


Konstrukcja: MODUS-HOUSE


Rok budowy: 2020


Powierzchnia użytkowa: 202 m²

    Dom jednorodzinny zrealizowany w technologii CLT Zastosowano technologię CLT w budowie domu jednorodzinnego Nowoczesny dom jednorodzinny zbudowany z wykorzystaniem technologii CLT Wykorzystano technologię CLT przy konstrukcji domu jednorodzinnego Dom jednorodzinny wykonano przy użyciu technologii CLT W budowie domu jednorodzinnego zastosowano technologię CLT Wykonanie domu jednorodzinnego oparte zostało na technologii CLT Zastosowano technologię CLT do skonstruowania domu jednorodzinnego Dom jednorodzinny zrealizowany w technologii CLT