Scroll to top

Prażmowo

Dom w technologii CLT (ang. cross laminated timber) powstał w miejscowości Prażmowo w województwie warmińsko-mazurskim. Owy dom drewniany CLT został wzniesiony do stanu deweloperskiego, zapewniając naszym klientom możliwość dalszego dopasowania i personalizacji wnętrza. Zlokalizowany w pobliżu malowniczego jeziora, ten nowoczesny dom jednorodzinny zachwyca przestronnymi oknami, które oferują panoramiczne widoki na otaczający go leśny krajobraz.

Nasz zespół architektów MODUS-HOUSE z pasją i precyzją zrealizował oryginalny projekt tego domu w technologii CLT – drewna klejonego krzyżowo. Wykorzystując innowacyjne podejście i kreatywność, stworzyliśmy przestrzeń, która łączy elegancję, funkcjonalność i naturalność.

 

Projekt: MODUS-HOUSE


Konstrukcja: MODUS-HOUSE


Rok budowy: 2018


Powierzchnia użytkowa: 136 m²

    Dom zrealizowany w technologii CLT na Mazurach Dom całoroczny z CLT na działce leśnej Dom wykonany z CLT na Mazurach Dom jednorodzinny z CLT na Mazurach, który powstał z myślą o odpoczynku i relaksu. dom z przeszklonym tarasem wykonany z drewna CLT czarny dom wypoczynkowy ulokowany na działce leśnej na Mazurach dom z drewna klejonego krzyżowo z dużym przestronnym tarasem zlokalizowany na Mazurach nowoczesny dom drewniany o eleganckiej czarnej elewacji, duże przestronne okna i taras służący do wypoczynku